Dekoracje sali weselnej


Naprawdę kreatywna dekoracja sali weselnej to coś o wiele więcej niż tylko kwiaty i balony. Jeśli zdecydowaliśmy się na samodzielne udekorowanie sali, powinniśmy szukać pomysłów nie tylko w sklepach z artykułami ślubnymi ale również w miejscu gdzie znajdziemy najwięcej pomysłów - w Internecie. Właśnie w ten sposób podchodzą do dekorowania sal duże firmy z tej branży, przez co osiągają oryginalne i niejednokrotnie zapierające dech w piersiach efekty.


 Porada ekonomiczna

Warto skorzystać z posezonowych wyprzedaży tak jak np. sprzedaż towarów po okresie świąt Bożego Narodzenia lub walentynkach. Towary sprzedawane są niejednokrotnie po cenach hurtowych a można znaleźć coś co świetnie nada się na przystrojenie sali weselnej.


Dekoracja ścian

Gdy ściany sali nie prezentują się najlepiej, można zastosować tkaninę, którą ułożymy w równe fale, przypniemy do sufitu i zakryjemy nieestetyczne widoki. Miejsce gdzie zasiada para młoda można wyeksponować poprzez zastosowanie modnych ostatnio efektów świetlnych lub tradycyjnych balonów. Dodatkowe elementy często stosowane w tym miejscu to: gołąbki, serca, obrączki, kwiaty, zdjęcia pary młodej lub odpowiednie cytaty.

Dekoracja sufitu

Podstawą udekorowania sufitu jest materiał taki jak np. tiul, upięty w rozetę lub inny kolisty kształt. W celu uzyskania romantycznej atmosfery możemy umieścić w materiale lampki świąteczne, które przebłyskujące przez delikatną tkaninę dadzą rozproszone i subtelne światło. Jeśli sufit znajduje się stosunkowo za wysoko, należy użyć więcej tkaniny, która zwisając z sufitu wypełni nieco salę.

Na suficie dobrze prezentują się łańcuchy ułożone z balonów, wypełnione powietrzem i przyczpione do sufitu lub wypełnione helem


Polecamy

Reklama

Partnerzy